Nasıl Sipariş Verebilirim?


1) Ürünü Seçin

Baskı yaptırmak istediğiniz ürüne tıklayın ve ardından kaç adet baskı yaptırmak istiyorsanız seçenekler arasından adet seçimi yapın.


2) Tasarımınızı Yükleyin veya Ücretsiz Tasarım Desteğimizden Yararlanın

Tasarımınız hazır ise sipariş ekranındaki dosya yükleme alanından dosyayı sistemimize yükleyin. 

Eğer tasarımınız hazır değil ise ücretsiz tasarım desteğimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için sipariş açıklaması alanına tasarımda kullanılacak bilgileri "ürünün üzerinde yazacak yazıları, resimleri, tercih ettiğiniz renkleri vb. bilgileri yazın. Varsa mevcut logonuzu dosya yükleme alanından yükleyin. Daha sonra siparişi tamamlamak için devam edin.

(Siparişiniz tamamlanıp ödemeniz ulaştığında; Grafik ekibimiz 1 iş günü içinde sizin için en iyi tasarımı oluşturarak size sistemimizde kayıtlı telefon numaranızdan whatsapp üzerinden tasarımı göndererek onay alacak ve yazılı onayınız ile birlikte ürününüz baskıya alınacaktır. Eğer whatsapp kullanmıyorsanız sistemimizde kayıtlı email adresiniz üzerinden iletişim kurulacaktır.)


4) Sepete Giderek Siparişi Tamamlayın

Teslimat ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra ödeme yönteminizi seçin ve siparişi tamamlayın. Ödemelerinizi kredi / banka kartı veya havale / EFT yolu ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde 12 aya kadar taksitten faydalanabilirsiniz.


5) Ürünlerinizi Mersin Mağazamızdan Teslim Alın veya Anlaşmalı Kargo ile Kapınıza Gelsin

Siz tasarım baskı onayını verdikten sonra ürünleriniz belirtilen iş günü içerisinde üretilir. Üretim sonrası ürünleriniz özenle kutulanarak sipariş oluşturduğunuz andaki seçiminize göre, ya adresinize kargolanır yada Mersin Merkez de bulunan mağazamızdan kendiniz teslim alabilirsiniz.Sipariş öncesi ya da sonrası tüm soru ve sorunlarınız için;
Canlı Destekten veya 0850 346 74 21 nolu telefon destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.